Оформлення спiвпрацi

Стати партнером ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КОНТРАКТОВИЙ ДІМ” можливо шляхом приєднання до Публічної пропозиції (оферти) на укладання:

- Договору про надання послуг з приймання та переказу платежів.

Додаток 1. Публічна пропозиція (оферта) на укладення Договору про надання послуг з приймання та переказу платежів.
Додаток 4. до Публічної пропозиціі (оферти) на укладення Договору про надання послуг з приймання та переказу платежів.
Додаток 2. Заява на акцепт.

Повідомлення про зміни:

Шановні Клієнти, з 29.12.2022 року вступають в дію доповнення до Публічної пропозиції (оферти) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КОНТРАКТОВИЙ ДІМ” на укладання Договору про надання послуг з приймання та переказу платежів", з якими можна ознайомитись тут (дата опублікування цього повідомлення про зміни на сайті 22.12.2022р.).

Повідомлення про зміни:
Шановні Клієнти, з 03.04.2019 року вступають в дію зміни до Публічної пропозиції (оферти) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ КОНТРАКТОВИЙ ДІМ” на укладання Договору про надання послуг з приймання та переказу платежів", з якими можна ознайомитись тут (дата опублікування цього повідомлення про зміни на сайті 26.04.2019р.).

- Договору про оренду обладнання.
Додаток 1. Публічна пропозиція (оферта) на укладення Договору про оренду обладнання.
Додаток 2. Заява про акцепт.

----------------------------------------------------

ТОВ «ФК «Контрактовий дім» організовує конкурс щодо вибору аудиторської компанії

1. Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

2. Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту консолідованої фінансової звітності НФГ.