Переказ коштів

ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ», дотримуючись вимог законодавства України, на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи та ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків № 19 від 17.10.2014 р., надає фінансові послуги, що передбачені п. 8 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», а саме послуги з переказу коштів у національній валюті України (гривня).

ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» є учасником:

  • ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ», платіжною організацією якої є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА», код за ЄДРПОУ 35780941, місцезнаходження: 04080, м. Київ, вул. Межигірська, буд.82-А, корп. Б, офіс 309.
  • ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ "FLASHPAY", платіжною організацією якої є ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК ФАМІЛЬНИЙ", код за ЄДРПОУ 20042839, місцезнаходження: 03039, м. Київ, пр-т Голосіївський, будинок 26-А;

Ділові відносини з фізичними особами-ініціаторами переказів коштів встановлюються шляхом прийняття (акцептування) фізичними особами  Публічної пропозиції (оферти) на укладення Договору про надання послуг з переказу коштів, що розміщена в мережі Інтернет, на екранах програмно-технічних комплексів самообслуговування, які використовує ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» для прийняття платежів та на сайті за посланням Public Agreement KD.

Порядок (умови) здійснення переказу коштів, строки зарахування коштів отримувачам, порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів зазначається в Договорі про надання послуг з переказу коштів та в Правилах роботи ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ» (http://finsvit.com.ua/)

Вартість послуг ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» з переказу коштів, що сплачуються фізичними особами при ініціювання переказу (від 0 гривень до 1000,00 гривень за один переказ) через:

- програмно-технічні комплекси самообслуговування, розраховується в залежності від виду послуг (постачальника послуг), суми платежу та демонструється ініціатору переказу на моніторі платіжного пристрою до внесення коштів;

- сайт в мережі Інтернет за адресою https://easypay.ua розраховується в залежності від виду послуг, суми платежу та демонструється ініціатору переказу перед введенням реквізитів картки.

Найменування та перелік отримувачів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» укладені відповідні договори, зазначено у відповідних розділах сайту в мережі Інтернет за адресою https://easypay.ua

З метою надання послуг з переказу коштів ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» використовує:

- сайт в мережі Інтернет за адресою https://easypay.ua;

- мобільні додатки ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ»

- програмно-технічні комплекси самообслуговування.

ТОВ "ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» на законних підставах використовує торговельну марку (знак для товарів та послуг) 

Учасники ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ», отримувачі ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ», користувачі послуг ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ» та/або інші заінтересовані особи для з’ясування спорів внаслідок невиконання або неналежного виконання зобов'язань учасниками ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ» мають право звертатися із запитом до Платіжної організації ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ».

Платіжна організація після отримання відповідного запиту, зобов'язана протягом 10 робочих днів розглянути цей запит та надати відповідь.

ОРГАНИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Національний банк України
адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9
тел: 0-800-505-240
e-mail: nbu@bank.gov.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
адреса: 01001, м. Київ-1, вулиця Б. Грінченка, 3
тел.: +38 (044) 234-39-46

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві
e-mail: zvernen@dpss.gov.ua
адреса: 04053, м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8