Переказ коштів

ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ», дотримуючись вимог законодавства України, на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи та ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків № 19 від 17.10.2014 р., надає фінансові послуги, що передбачені п. 8 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», а саме послуги з переказу коштів у національній валюті України (гривня).

ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» є учасником ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ». Платіжною організацією ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ» згідно Дозволу Національного банку України №2 від 16.07.2009 року є ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА».

Переказ коштів відбувається у відповідності з Правилами роботи ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ».

З метою надання послуг з переказу коштів ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» використовує:

- сайт в мережі Інтернет за адресою https://easypay.ua;
- програмно-технічні комплекси самообслуговування.

Ділові відносини з фізичними особами-ініціаторами переказів коштів встановлюються шляхом приєднання фізичних осіб до Публічного договору (учасника ВПС «Фінансовий світ» на переказ коштів), що розміщений в мережі Інтернет, на екранах програмно-технічних комплексів самообслуговування, які використовує ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» для прийняття платежів.

Порядок (умови) здійснення переказу коштів, порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів зазначається в Публічному договорі (учасника ВПС «Фінансовий світ» на переказ коштів) та в Правилах роботи ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ» (http://finsvit.com.ua/)
Вартість послуг ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» з переказу коштів, що сплачуються фізичними особами при ініціювання переказу через:

- програмно-технічні комплекси самообслуговування, розраховується в залежності від виду послуг (постачальника послуг), суми платежу та демонструється ініціатору переказу на моніторі платіжного пристрою до внесення коштів;
- сайт в мережі Інтернет, розраховується в залежності від виду послуг, суми платежу та демонструється ініціатору переказу перед введенням реквізитів картки.

ТОВ "ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» на законних підставах використовує торговельну марку (знак для товарів та послуг)