Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» (скорочене найменування: ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ». Код за ЄДРПОУ 35442539), було створено за рішенням його засновників у 2007 році (дата проведення державної реєстрації юридичної особи 06.11.2007р., номер запису про державну реєстрацію юридичної особи 1 071 102 0000 023775).
Ціль ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» зробити способи надання фінансових послуг населенню України простими, доступними та більш універсальними.

Перелік послуг, що надаються ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ»:
основні напрямки діяльності
• надання послуг з переказу коштів у національній валюті без відкриття рахунків;
• надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту фізичним та юридичним особам;
інші фінансові послуги
• надання послуг з фінансового лізингу;
• надання гарантій та поручительств;
• надання послуг з факторингу.
Порядок та умови надання зазначених послуг, визначається по кожній із цих послуг окремо на відповідній сторінці цього веб-сайту.

Стратегія розвитку ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» включає в себе:
• надання кожному клієнтові і партнерові повного комплексу найсучасніших фінансових послуг. Ми вважаємо, що основою нашого бізнесу є відкриті, довгострокові і довірчі стосунки з партнерами та клієнтами;
• прийняття всіх можливих дій, необхідних для зміцнення свого положення на ринку, щоб бути першими за розміром фінансового портфеля, географічним обхватом ринку і якістю послуг, що ми надаємо;
• стимулювання професійного і особового зростання співробітників Компанії. Ми розуміємо, що успіх на ринку фінансових послуг багато в чому залежить від людського чинника.

Переваги співпраці з ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ»:
• оптимальні умови;
• оперативність в ухваленні рішень;
• індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• висока якість послуг, що надаються.

Основним напрямком діяльності ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» є надання населенню фінансових послуг з переказу коштів, що здійснюються за допомогою: програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі – ПКТС); платіжних терміналів; вебсайта: https://easypay.ua; мобільного застосунку: easypay та easywallet; систем дистанційного банківського обслуговування рахунків клієнтів.
ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» працює на ринку прийому платежів через ПТКС з 2008 року. Це не великий строк, але Ми процвітаюча компанія, яка йде в ногу з часом і прагне використовувати найновіші технології і найоптимальніші підходи в організації своєї роботи. Вже зараз Ми є одним з лідерів в цій області, надаючи абонентам зручний, надійний і оперативний спосіб оплати послуг всіх мобільних операторів, Інтернет провайдерів, кабельного і супутникового телебачення, IP-телефонії, послуг ГТС, житлово-комунальних платежів та інші.
Щомісячно послугами нашої компанії користується більше півмільйона людей і кількість користувачів, як і послуг, що надаються, постійно зростає.
Щомісячно кількість встановлених нами ПТКС збільшується. Наші ПТКС встановлені на території великих розважальних центрів, кінотеатрів, вищих освітніх установ, мережевих супермаркетів та в інших громадських місцях.
ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» здійснює свою діяльність згідно положень чинного законодавства та виключно на підконтрольних Українській владі територіях.
Під час надання послуг ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» використовує торгову марку easypay.