Прийом платежів через ПТКС

2-119x300

Огляд ринку
За даними останніх досліджень найбільш популярними стають регулярні платежі з оплати стільникового зв’язку та комунальних послуг, поповнення карт рахунків платіжних карток з  метою погашення заборгованості за кредитами. Збільшення кількості споживачів банківських послуг, в тому числі сектора споживчого кредитування в Україні в останні роки призвело до перевантаження операційних кас банків, та викликало невдоволення клієнтів великими чергами.

Чіткий тренд сьогодення – це надання громадянам так званих «дистанційних»  банківських  послуг  поза  межами  банківських  філій  та  відділень, що стало можливим завдяки використанню новітніх технологій при обслуговуванні клієнтів. Програмно-технічні комплекси самообслуговування, що дозволяють клієнту самостійно здійснювати операції з готівковими коштами, поряд з використанням платіжних карток, вже багато років успішно використовуються в Європі.

 

Переваги використання платіжних терміналів
Використання сучасних технологій самообслуговування надає суттєві переваги, а саме:

  •     підвищується  швидкість обслуговування клієнтів;
  •     скорочуються витрати на проведення платежів;
  •     персонал звільняється від виконання касових операцій, що потребують значних витрат часу;
  •     зменшуються операційні ризики;
  •     зменшуються черги в касу;
  •     з’являється можливість користатися банківськими послугами протягом 24 годин, що особливо важливо для працюючих клієнтів.

Скористатися всіма вищезазначеними перевагами від використання комплексів самообслуговування без додаткових капіталовкладень дозволить співробітництво Вашого банку з Фінансовою компанією «Контрактовий дім».